Söz 66.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Söz 66.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Deniz Baysal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Söz bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2x5ep

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Yavuz, Dragan ve Sami’nin peşinde! Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatak’ın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatak’ın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlı’nın, hem de Tim’in umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Sami’nin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.

Orhan Sami’nin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuz’u kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.

Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Dragan’ın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhan’ı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.

8 Yorum Var

 1. Mayk hammer

  19 Ocak 2019 - 11:46

  Çok güzel bir dizi her hafta pazartesi gününü iple çekiyoruz bence de ateş ölmedi diziyi sürükleyici faktörlerden birisiydi.

 2. Anonym

  18 Ocak 2019 - 20:21

  EDİTÖR NOTU: Varsa bir eleştriniz seviyeli bir şekilde yazın yayınlayalım.
 3. Sözüm

  17 Ocak 2019 - 13:31

  En sevdiğim dizi derya çıksın fahriye evcen gelsin bu bölümü cok güzel
  SÖZ SEVİLEN dizi

 4. Fatih Baki

  16 Ocak 2019 - 09:36

  Ateş i Yavuz kendi istihbarat ekibine kaydıracak kesin öldü falan diye gösterip.

 5. eda

  15 Ocak 2019 - 23:18

  ölmez kafaya takmayın

 6. Anonim

  15 Ocak 2019 - 21:52

  Hadiii ateş ı çıkartmanız olmadi😕

 7. Ali kantar

  9 Ocak 2019 - 12:57

  Ateş ölmesin çok güzel oyuncu yavuzda artık timin başına geçmesi gerekiyo heyecanla bekliyorum

 8. Hatice Erkara

  9 Ocak 2019 - 01:16

  soz dizisini cok seviyorum oyunculari bir harika ozellikle tolga saritas sivas li bende sivas liyim ona daha cok bayiliyorum bir de avci var ya oda tolga saritas in bir esi

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır. Kısa yorumlar yayınlanmayabilir. Lütfen sadece dizi ve dizideki karakterlerle ilgili yorumlar yapalım. Küfür, hakaret veya argo yazanların IP adresi kara listeye alınır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.