Söz 48.Bölüm 3. Fragmanı

Söz 48.Bölüm 3. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 28 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Söz bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qh7gw

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Başarılı bir operasyon sonucu Ataşe’yle birlikte Karabayır’a dönen Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’den haber alamamaktadır. İkiye bölünen Tim, hemen arama tarama çalışmalarına başlar. Bu sırada Yavuz ve Erdem hastanede müşahede altında tutulan Ataşe’yi sorgulamak için yola koyulur. Ama Ataşe’nin amacı Derman’a zaman kazandırmaktır ve konuşmaya niyeti yoktur.

Tim; Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in kaçırıldığını öğrendiğinde, Yavuz’un elinde, Ataşe’den başka bilgi alabileceği kimse yoktur. Yavuz Ataşe’yi konuşturmak için askerlik hayatının bitmesini göze alarak planını devreye sokar.

Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Türk Silahlı Kuvvetleri, Derman’ın büyük terör eylemini gerçekleşmek için kullanacağı gemiyi vurmaya hazırdır. Fakat kaçırılan Bahar, Nazlı, Su ve Güler’in gemide olduğundan kimsenin haberi yoktur.

2 Yorum Var

  1. Melda

    28 Mayıs 2018 - 17:21

    Bu Dermana fazla değer vermişsiniz..Gebertemediniz gitti.Askerlerimizin kahramanlığı takdire değer doğrusu.Fethi süpersin.Kaçırılan kızları bulun yeter.Önceden öldürecektiniz şu Derman bozuntusunu.Babasını öldürdüler diye bu ne kin???? sinirlerimizi bozuyor diziyi izlerken.İnanın çolak daha eğlenceliydi, bu kadar gaddar değildi… Yavuz komutan kahramanlığını görelim.

  2. elas

    28 Mayıs 2018 - 16:47

    Fethi süpersin… yutkunamadım izlerken…

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.