Söz 44.Bölüm 3. Fragmanı

Söz 44.Bölüm 3. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 30 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Söz bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/tcizm

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Agah’ın deşifre olmasının aslında Medusa’yı önlemek için bir plan olduğunu öğrenen Yavuz, babasının hayatından endişe duysa da onun vereceği işareti beklemektedir.

Bu sırada Agah’ın yıllar boyunca biriktirdiği Medusa ve yabancı bürokratların kirli işlerini ortaya seren bilgilerle dolu bir dosyanın Ankara’ya ulaştırılması gerekmektedir. Erdem ve Yavuz bu görev için birlikte hareket ederken, Ataşe bu bilgilerin yerine ulaşmaması için onları takip etmektedir.

Derman’ın yapacağı eylem Yavuz’u hayati bir karar vermek zorunda bırakır.

Ebu Zübeyir’in tutulduğu özel hapishaneye gönderilen Agah, Medusa’ya dair bilgileri öğrenmek için harekete geçer. Agah’tan gelecek işaretle, onu tutulduğu yerden kurtarmak için harekete geçmeyi planlayan Tim, gerekli bilgileri Karabatak sayesinde elde eder..

Karabatak ise gece çıktığı görevde hiç ummadığı sürprizlerle karşılaşır.

2 Yorum Var

  1. havva

    8 Mayıs 2018 - 21:38

    bayılıyorum bu diziye çok güzel aslında hepsi de dizide bulunduğu karakterini canlandırmaya çalışıyor çok da becerikliler oyunculuk hayatlarında

  2. meral

    1 Mayıs 2018 - 00:05

    Şu DERMAN karakterini defedin artık diziden.Teröristlere paye verip durmayın.Bu diziyi izleyen terör yanlıları kendilerini akıllı zannetmesin…Dizi çok güzel gidiyor.Türk askerinin başarısını öne çıkarın.Ama yine de Derman’ı öne çıkarmışsınız.Ne o öyle maskeler falan inandırıcı değil.Yavuz komutan annesinin intikamını almalı.O sevimsiz caninin ölmesini isteriz..Doğunun gerçeği olan bir dizi.Aileler,,operasyonlar çok güzel yansıtılmış.heyecan verici bir dizi.Savaşçı da çok güzel işlenmiş.bu iki diziyi herkes izlemeli.

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.