Söz 27.Bölüm 3. Fragmanı

Söz 27.Bölüm 3. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 25 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Aybüke Pusat gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Söz bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/29bsf

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Yavuz, gerçekle yüzleşiyor...

F16’ların hedefinde Hatice’yi bulan Yavuz zor bir karar vermek zorundadır. Diğer tarafta ise TİM sınır kapısına yaklaşan intihar bombacılarını etkisiz hale getirmek için büyük bir risk alacaktır.

Tüm bunlar olurken mühendis Yücel Ertürk Büyükelçinin adamları tarafından kaçırılır. Uçaklarımızın kontrolüne sızmayı amaçlayan Büyükelçi, Çolak için güvenli bir yol hazırlamaya çalışmaktadır. Çolak ise topladığı yüzlerce adamıyla sınırı geçmek için hazırlık yapmaktadır.

Yücel Ertürk’ü kurtarmak için yola çıkan Yavuz ve Tim, Çolak’ın yarattığı tehdidi önlemek için zamana karşı mücadele verecektir. Yavuz ise operasyonunun sonunda hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşecektir.

5 Yorum Var

 1. Mavi boncuk

  29 Aralık 2017 - 13:48

  Tabletten giriyoruz alternatif oynatıcı bölümü olursa seviniriz

 2. Selda

  28 Aralık 2017 - 01:52

  Tolga Sarıtaş için bakıyorum…..

 3. kasap

  27 Aralık 2017 - 00:27

  tabletten giriyoruz alternatif oynatıcı bölümü olursa seviniriz

 4. fatih

  25 Aralık 2017 - 13:43

  neden 3. fragman açılmıyor

  EDITÖR NOTU: Genelde fragmanlar için 2 ayrı oynatıcı sunmaya çalışıyoruz ama bazılarında sadece Youtube oynatıcı var. Youtube videolarını izleyemiyor musunuz? Hangi cihazdan giriş yapıyorsunuz? Telefondan giriyorsanız modelini de yazın test etmeye çalışalım.

 5. sena

  25 Aralık 2017 - 12:46

  ben o tolgayı yerim ya

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.